Nákupní košík Položek: 0
Cena: 0 Kč
Kategorie zbožíZobrazí seznam kategorií zboží
ČeštinaCZK
ČeštinaCZK
Zvolte si jazyk
Zvolte si měnu
PorovnatPorovnat0

O společnosti

www.canissafety.cz

CANIS Safety a.s. - přední český dovozce, výrobce a distributor osobních ochranných pracovních prostředků a pomůcek zajišťujících bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Vznik společnosti se datuje do roku 1993, kdy byla založena bratry Jaromírem a Jiřím Ratajovými jako sdružení dvou fyzických osob. V roce 2003 jsme se stali akciovou společností CANIS SAFETY a.s. V současné době zaměstnáváme přes 440 zaměstnanců, z toho 45 osob zdravotně znevýhodněných (OZZ). Naše prodejní strategie je zaměřena na maloobchod i velkoobchod, máme síť prodejních poboček po celé ČR (Petřvald, Ostrava, Ostrava-Mariánské Hory, Třinec, Havířov, Hlučín, Olomouc, Brno, Jihlava, Pardubice, České Budějovice, Praha, Liberec, Jablonec n. N., Ústí n. L., Plzeň, Příbram, Uherské Hradiště), prodejní pobočky na Slovensku (Košice, Bratislava) a velkoobchodní prodej přímo z centrálního logistického areálu v Petřvaldu o skladové ploše 11000 m2.

V našem sortimentu najdete pracovní oděvy a pracovní oblečení, pracovní obuv, rukavice, zboží pro práci ve výškách a na ochranu zraku, sluchu a hlavy. Těžíme ze svých dlouholetých zkušeností s přímým dovozem zboží z asijských zemí, vyvíjíme a produkujeme vlastní řady pracovních oděvů jako jsou SIRIUS, LUX, ORION, CXS, VENATOR, VISION, WAITOMO, obuvi DOG, Steel Safety, DR. CORK, GOTEX, ISLAND, ROAD, ROCK, STONE a respirátorů SPIRO. Jsme také autorizovaným distributorem několika prestižních evropských značek jako 3M, ANSELL, ANTICUT, BESTARD, DUPONT, KIMBERLY CLARK, MAPA, OKULA, PROHELM, PROTEKT, SAD a výhradním distributorem pracovní obuvi BAŤA Industrials. To vše je doplněno o vlastní zakázkovou výrobu pracovních oděvů a potisků dle přání zákazníka. Systém kvality každoročně stvrzujeme certifikací dle ČSN EN ISO 9001:2008. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi ucelený sortiment, komplexní doprovodné služby, profesionální přístup a především uvádět na trh kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny.

Zákaznická nabídka

Vše o nákupu

O firmě